|
Home
Welkom bij de Patiëntenvereniging Aangeboren Hartafwijkingen De Patiëntenvereniging Aangeboren Hartafwijkingen (kortweg PAH) is een organisatie van en voor kinderen, jongeren en volwassenen met een aangeboren hartafwijking, hun ouders, partners en familieleden. Vanaf het moment dat ouders te horen krijgen dat hun kind een aangeboren hartafwijking heeft, willen zij zoveel mogelijk informatie krijgen over het leven met een hartafwijking. Naarmate het kind ouder wordt zal hij of zij zelf op zoek gaan naar antwoorden op vragen. De PAH speelt een belangrijke rol in de informatievoorziening over aangeboren hartafwijkingen en is er voor álle patiënten en álle ouders. Voor ernstige en minder ernstige hartafwijkingen.
Zaterdag 9 juni PAH-sportdag voor hartekinderen van 6-12 jaar Locatie: Sportcentrum de Paperclip in Vleuten Aanvang 9.15 uur.
maar we hebben besloten dat BROERTJES en/of ZUSJES in de leeftijdcategorie van 6 tot 12 jaar ook mogen deelnemen. Jongere of oudere broertjes/zusjes zijn welkom, maar daar is geen speciaal programma voor. Geef je snel op, kom met je ouders, broertjes en/of zusjes en maak er een gezellige en sportieve dag van. Meedoen is belangrijker dan winnen!!!
Je kunt je nu aanmelden! Kijk hier voor meer informatie
Alle activiteiten van de PAH worden uitgevoerd door vrijwilligers (met ondersteuning van het secretariaat). Alle ontvangen subsidies worden besteed aan de doelgroep.
|
Nieuws 16-5-2012
Q-koortsonderzoek nodig bij kinderen met hartafwijking in Noordoost-Brabant 11-5-2012 Eerste Kamer: Passend onderwijs niet controversieel 7-5-2012 Baby's uit reageerbuis hebben vaker afwijking 6-5-2012 Internationale filmprijs voor Nederlandse documentaire over jongen met aangeboren hartafwijking 3-5-2012 'Screen alle pasgeborenen op hartafwijkingen' Activiteiten 1-2-2012
Activiteitenoverzicht 2012 t/m 31-12-2012 1-6-2012 Hart en Zeil 2012 t/m 3-6-2012 9-6-2012 Harten-Talent Workshop voor leden van 10-14 jaar |
||
|
Site by Orangehill | cBase
|
|||